Database Europa

Onze internationale bedrijvendatabase bevat meer dan 39 miljoen bedrijven in 49 landen in Europa. Op een specifiek niveau  kunnen wij jou de gewenste informatie geven, zowel voor B2B als voor B2C gerichte bedrijven, zodat je de beste leads en prospects kunt vinden voor jouw organisatie.

Via onze gedetailleerde classificatiestandaard, gebaseerd op de NACE-tabel en direct gelinkt naar andere internationale classificatiestandaards kun je jouw doelgroep gemakkelijk vinden.

Wij leveren de nodige, specifieke (contact) informatie van internationale bedrijven in 49 landen in Europa gebaseerd op jouw wensen, wij geven een lijst met gekwalificeerde prospects of partners, analyseren je concurrentie of wij geven een rapport met wat er in de wereld gebeurd op jouw marktgebied. Je kunt deze informatie gebruiken om je strategie te verbeteren.

Landen

Landen                 BedrijvenContactpersonenTelefoonnummers
Regio: Europa3859198212503802236662383
Albanië 8832861839
Andorra3771221358
Australië5214991689657495424
Belarus3477911268433040
België133100643124591264456
Bosnië3598511659134186
Bulgarijë5016348
Kroatië135547439172128770
Cyprus8152264127744
Tsjechië2.365.130 76630212246874
Denemarken 6189952005544588045
Engeland112993336609831073436
Estland106316344464101000
Faeroër Eilanden8962903851
Finland5144061666675488686
Frankrijk8943081289755828495927
Duitsland4589423148697314359952
Gibraltar7002268665
Griekenland144647468656137415
Groenland6432083611
Hongarijë6045521958748574324
IJsland6473209736149
Ierland272180881863258571
Italië6107034197867905801682
Letland9491430752190168
Liechtenstein5273170855009
Litouwen7780025207273910
Luxemburg121754394483115666
Macedonië120138911141
Malta239677632276
Moldovië5311720504
Monaco3096100312941
Nederland187712060818691783264
Noord-Ierland3811312348636207
Noorwegen6516492111343619067
Polen288662793526712742296
Portugal7503622431173712844
Roemenië3250110530330876
San Marino283991982697
Schotland10353733546098360
Servië & Montenegro173267561385164604
Slowakijë6498452105498617353
Slovenië156809508061148969
Spanje278729490308332647929
Zweden139430045175321324585
Zwitserland5946161926556564885
Oekraïne9025662924314857438
Verenigd Koninkrijk290107593994832756021
Wales5866019005855727
 STATISTIEKEN VAN EUOPA
POPULATIE742,452,000
bevolkingsDICHTHEID72.9/km2
LANDEN50 (EN 6 OMSTREDEN)
TALENTALENLIJST
TIJDZONESUTC to UTC+6
GROOTSTE STEDEN

 

De statistieken op deze pagina worden elk kwartaal geüpdatet.

 

   

© Realtime Lead Group