Database Azië

Onze internationale bedrijvendatabase bevat 12.179.189 bedrijven in 31 landen in Azië. Op een heel specifiek niveau kunnen wij jou de gewenste informatie geven, zowel voor B2B als voor B2C gerichte bedrijven, zodat je de beste leads en prospects kunt vinden voor jouw organisatie.

Via onze gedetailleerde classificatiestandaard, gebaseerd op de NACE-tabel en direct gelinkt naar andere internationale classificatiestandaards kun je jouw doelgroep eenvoudig vinden.

Wij leveren de nodige, specifieke (contact) informatie van internationale bedrijven in 31 landen in Azië gebaseerd op jouw wensen, wij geven een lijst met gekwalificeerde prospects of partners, analyseren je concurrentie, of wij geven een rapport met wat er in de wereld gebeurd op jouw marktgebied. Je kunt deze informatie gebruiken om je strategie te verbeteren.

Landen

Land                   BedrijvenContactpersonenTelefoonnummers
Regio: Azië121791893946057211570230
Armenië3503113503328
Azerbeidzjan110013564310451
Afghanistan5759186595471
Bangladesh 5464177035191
Cambodja3361089319
China308038599804472926366
Hong Kong141889459720134795
India219681711766208697
Indonesië231037485421948
Japan3410620110504093240089
Kazachstan273402885822259732
Kirgizië6688216696354
Korea4067551317886386417
Laos134212
Macao6892232655
Maleisië258023
Malediven126408120
Myanmar268425
Nepal5317250
Pakistan122039531159
Filipijnen134313
Réunion6330520510860140
Rusland4322378140045054106259
Singapore237725770229225839
Sri Lanka6355205906037
Taiwan145750472230138463
Tajikistan7624672
Thailand4387414215241680
Turkmenistan4815646
Uzbekistan3521140334
Viëtnam5817918850055270
 STATISTIEKEN OVER AZIË
POPULATIE4,164,252,000 
bevolkingsdichtheid87/KM2 
LANDEN49 (EN 5 OMSTREDEN)
TALENTALENLIJST
TIJDZONESUTC+2 TO UTC+12
GROOTSTE STEDENLIJST VAN STEDEN IN AZIË

De statistieken op deze pagina worden elk kwartaal geüpdatet.

 

   

© Realtime Lead Group