Afrika

Onze internationale bedrijvendatabase bevat 8.79.840 bedrijven in 55 landen in Afrika. Op een heel specifiek niveau kunnen wij jou de gewenste informatie geven, zowel voor B2B als voor B2C gerichte bedrijven, zodat jij de beste leads en prospects kunt vinden voor jouw organisatie.
Via onze gedetailleerde classificatiestandaard, gebaseerd op de NACE-tabel en direct gelinkt naar andere internationale classificatiestandaards kun je jouw doelgroep eenvoudig vinden.

Wij leveren de nodige, specifieke (contact) informatie van internationale bedrijven in 55 landen in Afrika gebaseerd op jouw wensen. Wij geven een lijst met gekwalificeerde prospects of partners, analyseren je concurrentie of wij geven een rapport met wat er in de wereld gebeurd op jouw marktgebied. Je kunt deze informatie gebruiken om je strategie te verbeteren.

 

Landen

Land

Bedrijven

Contactpersonen

Telefoonnummers

 Regio: Afrika879840

2850682

835848
 Algerijë112693651210706
 Angola175056701663
 Benin3161024300
 Bhutan6019457
 Botswana182759191736
 Brunei6582132625
 Burkina Faso4061315386
 Burundi197638187
Kameroen6762190642
Kaapverdië287930273
 Centraal Afrikaanse Rep.309729
Tsjaad7123067
Comor3511333
Congo 10403370988
Congo Democratische Rep.6592135626
Djibouti211684200
Equatoriaal-Guinea8427280
Eritrea 4213640
Ethiopië9883201939
Falkland Eilanden247823
 Gabon260842247
 Gambia3681192350
 Ghana195426331618565
 Guinea201651191
 Guinea-Bissau5016248
 Guyana139450132
Ivoorkust8752835831
 Kenya3956412818737586
 Lesotho227735216
Liberia262849249
Libië5681840540
 Madagaskar4411429419
Malawi5718554
Mauritanië281910267
Mauritius163953101557
 Marokko8361927092679438
 Rwanda3731209354
Van Sao Tomé & Principe258124
 Senegal3400110163230
Seychellen3791228360
 Sierra Leone202654192
 Somalië129418123
 Zuid-Afrika6647912153923631551
 Sudan7382391701
 Swasiland7042281669
 Tanzania 163052811549
Togo 209677199
Tunesië118063825111216
Uganda 181458771723
Zambia 10503402998
Zimbabwe4491455427
Mozambique 9703143922
Namibië148047951406
Niger163528155
Nigeria208056740819765

STATISTIEKEN OVER AFRIKA

POPULATIE1.1 BILJOEN
bevolkingsdichtheid30.51/KM2
LANDEN54 (EN 2 OMSTREDEN)
TALENTALENLIJST
TIJDZONESUTC-1TOT UTC+4
Grootste stedenLAGOS
CAÏRO
KINSHASA-BRAZZAVILLE
GROTER JOHANNESBURG
MOGADISHU
KHARTOUM-OMDURMAN
DAR ES SALAAM
ALEXANDRIA
ABIDJAN
CASABLANCA
   

De statistieken op deze pagina worden elk kwartaal geüpdatet.

 

   

© Realtime Lead Group